Videa představují rychlou cestu, jak se s něčím seznámit a danou věc pochopit. Proto Vám zde nabízíme různé video pohledy na systém ObjectGears rozdělené do několika kategorií.

Systém ObjectGears

Stavební prvky systému ObjectGears v1.4.1.0

Základní seznámení s objekty systému ObjectGears, které lze používat.

K čemu využijeme ObjectGears ve firmě

Několik typových příkladů, jak můžete systém ObjectGears použít ve své firmě. A to do 25-ti uživatelů zcela zdarma i pro komerční použití.

K čemu ObjectGears využije IT dodavatel služeb

Ukázka několika možností jak zapojit systém ObjectGears do vašich projektů pro zákazníky. Zdarma pro 25 uživatelů získáte komplexní nástroj, s nímž lze dlouhodobě rozvíjet vaše projekty a pomoci tak zákazníkům.

Představení modelů - hotová řešení

Představení několika hotových řešení v systému ObjectGears

Rychlá ukázka několika řešení dodávaných zdarma se systémem ObjectGears.

Model Verzovaná dokumentace - ukázka řešení

Tuto aplikaci můžete zdarma použít i pro vaše produkty, služby a řešení, a tak pohodlně spravovat dokumentaci pro různé produkty a jejich verze včetně jazykových lokalizací. Dokumentace je plně graficky přizpůsobitelná.

Model EasyTask - ukázka řešení

Model EasyTask je jednoduchý model pro práci s úkoly. Úkoly lze jednoduše kategorizovat, prioritizovat a přiřazovat uživatelům k vyřešení. Vše lze upravit podle vašich aktuálních potřeb.

Model Znalostní báze (Knowledge base) - ukázka řešení

Ukázka modelu Znalostní báze (Knowledge base) jak je implementována v systému ObjectGears a v čem vám může pomoci.

Návody

Základy práce s instalačním programem ObjectGears

Video přehledně ukazuje, jak použít instalátor ke správě Vašich instancí a instalací jednotlivých nových balíčků.

Jak pracovat s modelem v1.5.0.0

Detailní popis vlastností modelu a víceúrovňová struktura oprávnění v systému ObjectGears.

Jak vytvořit nové upozornění v1.4.1.0

Názorný návod pro vytvoření nového upozornění (pro odesílané emaily) včetně vytvoření lokalizované verze. Vše je jednoduše a rychle naklikáno bez potřeby programování.

Lokalizace systému ObjectGears v1.4.1.0

Ukázka jak se lokalizují objekty v systému ObjectGears.

Jak vytvořit novou verzi workflow v1.4.1.0

Ukázka, jak lze jednoduše vytvořit novou verzi workflow na základě již existující verze. Novou verzi lze též jedním kliknutím aktivovat, aniž bychom tím ovlivnili běh již spuštěných workflow.

Práce s tématy v1.5.0.0

Ukázka použití a vytvoření nového tématu. Témata představují různé grafické šablony, které budete moci využít ve svých aplikacích. Můžete je použít pro odlišení modelů a přizpůsobení korporátním barvám.

Založení incidentu a problému v1.7.1.0

Incident a Problem management. Ukázka založení Incidentu z portálu Service Desku a založení Problému z Incidentu s přenosem dat z incidentu a návratem do Incidentu poté, co byl Problém vytvořen. Přehled souvisejících Incidentů a Problémů se zobrazuje i v detailu Konfigurační položky.

Top
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace