IT Konfigurační databáze - ZDARMA do 25 uživatelů - pro přehled entit rozdělených do logických vrstev - ObjectGears

Znejte svoji konfiguraci...

IT Konfigurační databáze

IT Konfigurační databáze ObjectGears obsahuje několik desítek vzájemně propojených entit rozdělených do několika logických vrstev. V rámci imlementace je model vždy revidován a přizpůsoben potřebám konkrétního zákazníka, ať už jde o zjednodušení, úpravu nebo rozšíření. Princip dědičnosti umožňuje entity propojit také vztahem rodič - potomek a využít jednotné definice společných atributů.

Položky konfigurační báze vstupují do dalších IT procesů (Incident management, Change management atd.) nebo jsou odkazovány ve Znalostní bázi.

Konfigurační databáze je členěna do vrstev. Vztahy mezi entitami závisí na vaší situaci a potřebách. Výchozí model model systémové, hardware, aplikační nebo třeba projektové vrstvy si můžete prohlédnout v dokumentaci. Při implementaci je model upraven dle vašich potřeb. Nepotřebné entity a vlastnosti jsou skryty. Nové prvky jsou přidány nebo existující upraveny.

Více o IT konfigurační bázi naleznete v popisu procesu Configuration management.

 

Top
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace