Získejte licenci zdarma...

Licence zdarma - Free license

ObjectGears je distribuováno i ve free edici.

Tato licence je určena pro plnohodnotné využití platformy ObjectGears pro týmy do 25 uživatelů. Ať už jste menší nebo větší firmou, pokud vám stačí sdílet aplikaci s nejvýše 25 kolegy, je pro vás ObjectGears dobrou volbou. Free verze je aktualizována stejně jako verze licencované na vyšší počet uživatelů. To znamená, že budete mít dostupné i nové verze systému.

V instalaci jsou dostupné všechny modely včetně modelu pro práci s požadavkovým systémem EasyTask.

Instalaci je možné volně stáhnout.

PROČ máme zdarma verzi ObjectGears?

Je mnoho malých firem, živnostníků a studentů, kteří pro práci využívají software zdarma. Ty jim ulehčují práci a život. Jednoduchá verze zdarma se často pro daný účel hodí lépe než drahý a složitý program. Stejně tak věříme, že před pořízením software pro nasazení do celé firmy je dobré dané řešení důkladně vyzkoušet v menším rozsahu a menším týmu. Z vlastních zkušeností víme, že dočasná licence na např. 30 dnů nezaručí, že software důkladně otestujete. Často přijdou jiné priority a úsilí vložené do dočasné licence může přijít vniveč. S námi nemusíte spěchat. Navíc vám rádi pomůžeme s nasazením i verze zdarma.

 

Na oplátku bychom rádi znali váš názor na systém ObjectGears, vaše postřehy a připomínky. Ze zkušenosti totiž víme, že i drobnosti mohou rozhodovat o oblíbenosti software a jeho úspěchu. Proto nám prosím napište vaše postřehy na email info@objectgears.cz.

Omezení licence

  • Max. 25 uživatelů
  • Žádná omezení pro školy a neziskové organizace

Podporujeme školy a neziskové organizace

Řekněte si o plnou verzi zdarma bez limitu 25 uživatelů.

Řekněte si o podporu

Ať už používáte verzi zdarma, placenou službu nebo licenci, nebojte se říci si o podporu. Kontaktujte nás a my vám rádi, pomůžeme s implementací.

 

Top
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace