Licence zdarma

ObjectGears je distribuováno i ve free edici, kterou si můžete stáhnout.

Tato licence je určena pro plnohodnotné využití platformy ObjectGears pro týmy do 25 uživatelů. Ať už jste menší nebo větší firmou, pokud vám stačí sdílet aplikaci s nejvýše 25 kolegy, je pro vás ObjectGears dobrou volbou. Free verze je aktualizována stejně jako verze licencované na vyšší počet uživatelů. To znamená, že budete mít dostupné i nové verze systému.

V instalaci jsou dostupné všechny modely včetně modelu pro práci s požadavkovým systémem EasyTask.

Instalaci je možné volně stáhnout.

ObjectGears free verze - zdarma pro 25 uživatelů

PROČ máme zdarma verzi ObjectGears?

Je mnoho malých firem, živnostníků a studentů, kteří pro práci využívají software zdarma. Ty jim ulehčují práci a život. Jednoduchá verze zdarma se často pro daný účel hodí lépe než drahý a složitý program. Stejně tak věříme, že před pořízením software pro nasazení do celé firmy je dobré dané řešení důkladně vyzkoušet v menším rozsahu a menším týmu. Z vlastních zkušeností víme, že dočasná licence na např. 30 dnů nezaručí, že software důkladně otestujete. Často přijdou jiné priority a úsilí vložené do dočasné licence může přijít vniveč. S námi nemusíte spěchat. Navíc vám rádi pomůžeme s nasazením i verze zdarma.

 

Na oplátku bychom rádi znali váš názor na systém ObjectGears, vaše postřehy a připomínky. Ze zkušenosti totiž víme, že i drobnosti mohou rozhodovat o oblíbenosti software a jeho úspěchu. Proto nám prosím napište vaše postřehy na email info@objectgears.cz.

Jednoduchá verze zdarma se často pro daný účel hodí lépe než drahý a složitý program.

Omezení licence ZDARMA

  • Max. 25 uživatelů
  • Žádná omezení pro školy a neziskové organizace

Podporujeme školy a neziskové organizace

Řekněte si o plnou verzi zdarma bez limitu 25 uživatelů.

Řekněte si o podporu

Ať už používáte verzi zdarma, placenou službu nebo licenci, nebojte se říci si o podporu. Kontaktujte nás a my vám rádi, pomůžeme s implementací.