Platforma pro silná řešení...

Platforma pro silná řešení

ObjectGears je systém pro rychlou tvorbu aplikací s využitím pokročilých funkcí jako je návrh objektové struktury, workflow, notifikace, audit trail, organizační struktury, filtry, různé formy zobrazení dat, reporting, skriptování...(seznam vlastností).

Začněte s FREE verzí pro 25 uživatelů zdarma a využijte hotová řešení pro řízení IT procesů, Konfigurační báze, Znalostní báze, Service desku a další. Pokud vám tato verze bude časem malá, lze jednoduše dokoupit rozšíření pro další uživatele.

Na počátku tohoto systému bylo několik lidí s mnohaletými zkušenostmi v informačních technologiích, vědomých si komplexity tohoto prostředí, složitostí řízení jeho změn, ale zároveň i s nadšením a přesvědčením, že mnoho může být děláno jinak, lépe, tak aby jim to dávalo lepší smysl.

Po několika letech vývoje již víme, že to smysl dává. Nejen nám... Slyšíme to i od našich uživatelů. A dává to smysl i Vám? Od toho jsou tyto stránky... Pokud vzbudí Vaší pozornost, kontaktujte nás. Uděláme vše proto, aby ObjectGears pomáhalo i Vám. To je náš závazek a vzkaz všem, kteří s ObjectGears pracují či chtějí pracovat.

Co mi ObjectGears přinese

IT manažer

Přehled projektů, jejich průběhu, priorit pracovníků, sumární data i detaily provozních incidentů......

Číst dále

IT Architekt

Zastoupení technologií, komunikace mezi systémy, End of Life systémů a technologií......

Číst dále

Projektový manažer

Rozpad projektů a změnových řízení na jednotlivé úkoly, kolize projektů, plánování a utilizace zdrojů......

Číst dále

Další role... 

IT Administrátor, Řešitel, Klíčový uživatel, Business architekt, Business manažer, Procesní manažer, HR manažer, Auditor......

Přínosy pro další role

Ukázka rozhraní systému ObjectGears

Stavební prvky systému ObjectGears

Top
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace