Licence zdarma pro komerční použití

06.06.2016

Licence zdarma je v případě ObjectGears určena i pro komerční použití. Co to znamená? Stáhněte si verzi zdarma a začněte ObjectGears používat pro řízení vašich procesů. Pokud jste malou společností nebo chcete ObjectGears použít nejvýše pro 25 uživatelů, není třeba uvažovat o placené verzi, protože verze zdarma poskytne vše potřebné, a to včetně nových verzí. Upgrade na novou verzi tedy získate opět zcela zdarma. Při kalkulaci celkových nákladů na provozování systému se tak dostáváte na velmi zajímavé částky. Pokud do TCO (Total cost of ownership) nebudete počítat cenu hardware a čas, který strávíte instalací systému, jeho zavedením do používání (implementací) a následnou správou (rozvoj systému, přidávání nových uživatelů a rolí), jste na nulových nákladech.

Vysokých nákladů se nemusíte obávat ani, pokud jste větší organizací a ObjectGears chcete použít pro více uživatelů. Instancí si totiž můžete zřídit libolný počet. Pokud jste společností s například 500 pracovníky a chcete ObjectGears použít pro řízení IT procesů, kde uživateli bude pouze IT tým do 25 lidí, můžete použít licenci zdarma. Pokud navíc potřebujete řešení pro váš obchodní nebo marketingový tým, kde bude dalších 25 uživatelů z těchto týmů, provozujte druhou instanci pro tato řešení. Opět zcela zdarma.

A co když potřebujete jednu aplikaci pro 50 nebo 500 uživatelů? Licence pro 50 uživatelů stojí 1.500 EUR. Jde o jednorázový výdaj. Pokud byste chtěli pokrýt celou firmu z výše uvedeného příkladu a zamýšleli řešení pro všech 500 uživatelů, jednorázový výdaj za licence obnáší 7.500 EUR. S růstem počtu uživatelů tedy výrazně klesá cena za jednoho uživatele.

Porovnejte si tyto náklady s jinými platformami jako např. JIRA, ServiceNow nebo SalesForce. A pozitivní rozdíly najdete nejen v ceně. Podívejte se, jak ostatní systémy řeší workflow, řízení oprávnění na záznamy, lokalizaci nebo jaké možnosti nabízejí v oblasti skriptování. Podívejte se na přehled toho, co ObjectGears nabízí navíc ve srovnání s jinými systémy.

Proč licence zdarma? Chceme podpořit menší týmy a organizace bez nároku na odměnu. Pokud vyrostou a rozhodnou se pro placenou verzi s více uživateli, mohou počítat s velmi příznivými cenami ve srovnání s konkurencí.

Co získáte?


Mobilní obrazovka s menu a záznamem

 

 

 

Responzivní design - s aplikacemi se vám bude skvěle pracovat na mobilu

 

 

 

Konkrétní řešení - například Znalostní bázi nebo řešení IT procesů

Menu pro ITIL procesy


Dashboard se službami

 

 

Reporting - data z vašich procesů zobrazíte v grafické formě

 

...a mnoho další funkcí a řešení.