Komunita uživatelů kolem platformy ObjectGears - demo, fórum, verze ZDARMA do 25 uživatelů - ObjectGears

Komunita pracuje i pro Vás...

ObjectGears podporuje komunitu svých uživatelů, partnerů a vývojářů používajících tuto platformu. At už patříte do kterékoli skupiny, máte k dispozici tyto nástroje.

 

ObjectGears Fórum

Pokud narazíte na jakýkoli problém nebo nejasnost, neváhejte se zeptat přes naše fórum. Odpoví vám lidé z komunity, kteří již podobný problém řešili, nebo přímo ObjectGears pracovníci (lhůty nejsou garantovány). Pro položení otázky je třeba se zaregistrovat. Čtení a vyhledávání na fóru registraci nevyžaduje.

 

 

Partneři a zákazníci se servisní smlouvou

Pokud jste distribučním nebo implementačním partnerem nebo zákazníkem se servisní smlouvou, máte přístup do portálu podpory ObjectGears. Hlášené incidenty jsou přijímány k řešení a řešeny dle parametrů konkrétní servisní smlouvy.

 

DEMO verze

Vedle stažení FREE verze ObjectGears využijte online přístup do DEMO verze. DEMO verze je plnou verzí systému s omezeným množstvím dat. Data můžete libovolně upravovat či vytvářet nová. Cílem je umožnit zákazníkům vyzkoušet si sami ObjectGears systém před rozhodnutím o implementaci.

 

Certifikace

ObjectGears certifikace odrážejí potřeby organizací a IT profesionálů a dosvědčují, že jejich držitelé mají dovednosti a zkušenosti pro úspěšnou implementaci systému ObjectGears.

Dostupné jsou tyto certifikace:

ObjectGears Certified Sales Professional (OGCSP) - Certifikace se zaměřuje na schopnost identifikovat potřeby zákazníka, které je možné řešit pomocí ObjectGears, vysvětlit zákazníkům přínosy tohoto systému, výhody oproti jiným řešením a maximalizovat čerpání zákaznických výhod. Tato certifikace je dostupná pouze distribučním a implementačním partnerům.

ObjectGears Certified Administrator (OGCA) - Certifikace je zaměřena instalaci, základní konfiguraci a správu ObjectGears prostředí. Do značné míry odpovídá potřebám role ObjectGears Administrátor.

ObjectGears Certified Designer (OGCD) - Certifikace je zaměřena na návrh a úpravu řešení ObjectGears. Do značné míry odpovídá potřebám role ObjectGears IT vlastník modelu.

ObjectGears Certified Engineer (OGCE) - Certifikace je zaměřena na pokročilou úpravu řešení a tvorbu vlastních aplikací včetně využití objektového modelu ObjectGears. Pro získání certifikace musíte být držitelem certifikace OGCD.

Pokud jste partnerem nebo zákazníkem ObjectGears, můžete v případě úspěšného složení testů získat certifikace zdarma v rámci partnerských programů.

 

 

Top
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace