Kariéra - Přidejte se k nám

V ObjectGears se snažíme pomáhat jiným - vytváříme taková řešení, která představují hodnotu pro naše zákazníky. Uznáváme výsledky, ne odpracované hodiny...Ceníme si nápadů, byť přišly s lehkostí, ne zbytečných dokumentů, byť si vyžádaly značné úsilí... Stojíme o osobnosti s otevřenou myslí, kterým jde o to, aby jim jejich práce dávala smysl.

Nabízíme různé způsoby, jak vyvážit vaše pracovní povinnosti a váš soukromý život. Uznáváme rovné příležitosti. Ať už preferujete zaměstnanecký poměr či smluvní spolupráci, napište nám na careers@objectgears.cz.

Stojíme o osobnosti s otevřenou myslí, kterým jde o to, aby jim jejich práce dávala smysl.

Ozvěte se :-)

Pomůžeme vám rozvinout váš talent a zúročit vaše zkušenosti.

Mohlo by vás také zajímat...

Komunita

Podporujeme komunitu svých uživatelů, partnerů a vývojářů používajících tuto platformu. At už patříte do kterékoli skupiny, máte k dispozici potřebné nástroje.

Dozvědět se více

Často kladené dotazy

Je ObjectGears open source? Jak je to s podporou? Je skriptování adekvátní klasickému programování? V čem je ObjectGears unikátní?

Dozvědět se více

Staňte se partnery

Použijte systém ObjectGears ve vašem projektu a dejte ihned zákazníkovi k dispozici široké možnosti připravených modelů, konfigurace, zobrazení a reportování.

Dozvědět se více