Verze 1.6.1 vydána

29.06.2016

Verze 1.6.1 byla vydána a je volně ke stažení. Verzi nainstalujte nově pomocí instalátoru. Jaké jsou nejdůležitější novinky? Oproti verzi 1.6.0 jde o optimalizace načítání dat a různá drobná vylepšení předchozí verze. Upgrade na 1.6.1 tak lze jednoznačně doporučit. Zde jsou konkrétní příklady:

Export dat do Excelu nyní reflektuje skrývání sloupců i pomocí skriptu pro seznam záznamů. Data exportovaná do Excelu jsou tak vždy shodná s daty zobrazenými na stránce seznamu záznamů a to i v případech, kdy použijete sofistikovanou logiku určující, jaká data zobrazit.

Ve sloupci typu barva můžete omezit nebo změnit paletu barev, která se uživateli nabízí. Pokud například chcete uživatele nechat vybrat jen ze tří barev semaforu, lehce toto nastavíte.

Nová vlastnost Funkční popis u pravidel typu Skript umožňuje nechat komentáře oddělené od vlastního skriptu a tím zrychlit provádění skriptu.

U webpartů máte možnost nechat zobrazit jejich styl nebo je zobrazit čistě bez jakéhokoli orámování. To přináší další možnosti, jak pracovat se vzhledem vytvářených stránek.

 

Kompletní přehled nových vlastností naleznete v dokumentaci.