Hledáte alternativu k JIRA? Jste tu správně.

15.07.2018

Firmy používající určitý software nebo uvažující o jeho pořízení se přirozeně ptají, zda existují nějaké alternativy a jaké jsou jejich výhody. JIRA je velmi dobrým nástrojem pro řešení procesů souvisejících s vývojem software. Pokud však uvažujete o alternativě, ObjectGears vám nabídne zajímavé výhody.

  • Hotová řešení pro široké spektrum IT procesů, Znalostní bázi, Řízení projektového portfolia
  • Plnohodnotné workflow – ne pouze pravidla pro přechod mezi stavy, ale samostatně pracující systém posouvající proces všemi definovanými cestami, který můžete využít jako workflow designer a engine i pro vaše stávající aplikace
  • Nástroje pro tvorbu vašich vlastních aplikací, ať už je jejich předmětem cokoli
  • Možnost efektivní lokalizace aplikací do jazyků dle vaší potřeby
  • Flexibilitu v úpravách – už nebudete muset uživatelům říkat „To nejde.“
  • Úsporu v nákladech na licence v řádu desítek procent. Business case určitě potěší vašeho CEO a CFO

V JIRA pracujete s úkoly. To vám nabízí i ObjectGears. Navíc máte ale možnost pracovat s mnoha dalšími entitami (katalogové požadavky, incidenty, problémy atd.), které souvisí s dalšími IT procesy. Řešitel tak má jednu frontu prioritizovaných úkolů bez ohledu na to, co řeší. Efektivitu práce významně zvýší používání Znalostní báze v rámci výše uvedených procesů. JIRA nabízí řešení pomocí CONFLUENCE, dalšího software, jehož licence si musíte pořídit nebo který si budete platit jako další službu. V ObjectGears máte vše k dispozici, na jednom místě, bez potřeby platit něco navíc.

Ovládněte moderní systém, pomocí kterého budete moci své firmě nabídnout řešení potřeb, na které jste dosud reagovali odkazem na jiné priority či nedostatek zdrojů. Uznání kolegů bude jen prvním stupněm vašeho úspěchu. Lidé z ObjectGears a partnerských společností vás v tom podpoří.


Nadefinujte proces a v rámci něj přidělujte úkoly či provádějte nejrůznější jiné aktivity. Uživatel dostane email informující o úkolu a obsahující link vedoucí do detailu úkolu s dalšími podrobnostmi. Po vyřešení úkolu se workflow posouvá samo dále.

Proč se rozhodnout pro ObjectGears jako JIRA alternativě.


Vytvořte si vlastní menu dle Corporate Identity vaší společnosti.

Vytvořte si vlastní menu dle Corporate Identity vaší společnosti.


K vaší nové aplikaci budete mít sadu reportů a snadno si vytvoříte další.

Reportingový nástroj k Low code development aplikaci