Získejte licenci zdarma...

Licence zdarma - Free license

ObjectGears je distribuováno i ve free edici.

Tato licence je určena pro vyzkoušení platformy ObjectGears a pro malé týmy do 25 uživatelů. Zároveň v této licenci můžete vyvíjet nové modely pro další uživatele systému ObjectGears.

V instalaci jsou dostupné všechny modely včetně modelu pro práci s požadavkovým systémem EasyTask.

Instalaci je možné volně stáhnout.

PROČ máme zdarma verzi ObjectGears?

Je mnoho malých firem, živnostníků a studentů, kteří pro práci využívají software zdarma. Ty jim ulehčují práci a život. Jednoduchá verze zdarma se často pro daný účel hodí lépe než drahý a složitý program.

I my sami pro vývoj systému ObjectGears takovéto programy zdarma používáme. Proto jsme se rozhodli vydat VERZI ZDARMA, která pomůže vám, menším firmám a týmům či studentům. Věříme, že omezení, která s ní jsou spojena, nebudou velkou překážkou.

Na oplátku bychom rádi znali váš názor na systém ObjectGears, vaše postřehy a připomínky. Ze zkušenosti totiž víme, že i drobnosti mohou rozhodovat o oblíbenosti software a jeho úspěchu. Proto nám prosím napište vaše postřehy na email info@objectgears.cz.

Omezení licence

  • Max. 25 uživatelů
  • Enterprise funkce

 

Top
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace