Kariéra - Přidejte se k nám...

Kariéra - Přidejte se k nám

V ObjectGears se snažíme pomáhat jiným - vytváříme taková řešení, která představují hodnotu pro naše zákazníky. Uznáváme výsledky, ne odpracované hodiny...Ceníme si nápadů, byť přišly s lehkostí, ne zbytečných dokumentů, byť si vyžádaly značné úsilí... Stojíme o osobnosti s otevřenou myslí, kterým jde o to, aby jim jejich práce dávala smysl.

Nabízíme různé způsoby, jak vyvážit vaše pracovní povinnosti a váš soukromý život. Uznáváme rovné příležitosti. Ať už preferujete zaměstnanecký poměr či smluvní spolupráci, napište nám na careers@objectgears.cz.

Pomůžeme vám rozvinout váš talent a zúročit vaše zkušenosti.

Aktuálně hledáme:

Obchodní manažer/ka

Náplň práce:

  • Vyhledávání zákazníků
  • Identifikace příležitostí
  • Tvorba obchodních nabídek
  • Zodpovědnost za celý životní cyklus produktu u zákazníka

Požadavky:

  • Obchodní duch
  • Přehled v oblasti informačních systémů

Konzultant/ka

  • Presales aktivity - podpora obchodníka v počátečních fázích prodeje
  • Analýza požadavků zákazníka
  • Nacenění implementace (vstupy do nabídek)
  • Konfigurace systému u zákazníka

Požadavky:

  • Zkušenosti se sběrem požadavků, návrhem aplikací, datovým modelováním
  • Znalost MS IIS, MS SQL Server
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
Top